czwartek, 11 kwietnia 2013

Witajcie po dlugiej przerwie !!!

        Witam was skarby wy moje po długiej miesięcznej przerwie.Przepraszam was bardzo ,że nic nie pisałam i zawiesiłam tego bloga.Musiałam kilka spraw ustabilizować i przeanalizować wszystko na spokojnie.
                           Jak pewnie zdązyliście zauważyć kilka rzeczy się już zmieniło :
1. SZABLON
-Stary, w stylu galaxy,który stworzyłam sama,już mi nie pasował zbytnio do tego,jakby nowego bloga.Aktualny pobrałam  ze str tej i dziękuje jego autorce za możliwość jego posiadania. Mam nadzieje że wam także się podoba.Wszystkie opinie na jeo temat mile widziane.

2.UKŁAD BLOGA
-Zmienił się także układ bloga,teraz wszystko znajduje się tylko po prawej stronie.Będą tam pojawiały się  informacje dotyczące mojego udziału w różnych konkursach i rozdaniach.

3.KONTAKT ZE MNĄ
-Dodałam także strone,która znajduje się u samej góry-pod nazwą bloga,gdzie są już umieszczone informacje w jaki sposób możecie do mnie wysłać wiadomość lub  powiadomić mnie o czymś.

Noi oczywiście mam zamiar zmienić jeszcze jedno...siebie....chcę więcej i częściej do was pisać interesujące rzeczy,dlatego bardzo was proszę o różne sugestie z waszej strony,zawsze będą mile widziane.

Na koniec, dorzucam wam jeszcze zdjęcie moich paczałek ;)


Papatki ;***

1 komentarze:

Paulina.Piłat. Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Forever Young, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena