piątek, 15 lutego 2013

Zasady nowej serii postów pt.Siwa rozkminia temat :

Witam was bardzo gorąco ;**


Dzisiaj chciałabym juz w pewien sposób rozpocząć nową serie subiektywnych postów pt.
Siwa rozkminia temat...
Wiem ,że  miała brzmieć trochę inaczej,ale tak bardziej mi się podoba.
Jak mówi sama nazwa będę rozkminiała różne ciekawe tematy-nie zawsze mądre ;> 
 Pewnie jesteście ciekawi o co w ogóle chodzi z tą serią,dlaczego ją stworzyłam i jaki ma sens ?Posty Siwa rozkminia temat... będą dodawane co kilka-kilkanaście dni a w nich będę wyrażała swoją opinie na dany temat.

Skąd przyszedl mi taki pomysł do głowy ???
-Pomysł na tą serie przyszedł mi do głowy pewniego dnia,gdy oglądałam filmik jakiegoś vblogera na YouTubie ale niedawno przypomniałam sobie o nim czytając posta u któreś z bloggerek na blogspocie.                                               Skąd będe czerpać inspiracje na ich tematy ???
-Inspiracje do tematów będę czerpać z otaczającego mnie świata,nieraz będą to odpowiedzi na różne filmiki na YT. Ale zazwyczaj będą to tematy,które akurat przyjdą mi do głowy więc nie muszę być mądre.
                        Dlaczego stworzyłam tą serie ???                                   
-Stworzyłam ją ponieważ chciałam mieć miejsce gdzie będę mogła wyrazić swoją opinie na interesujący mnie temat,nie martwiąc się opinią innych ludzi,ponieważ bedą to opinie subiektywne,Lecz bardzo chętnie będę chciała znać wasze zdanie na dany temat. 
                                  Jaki ma sens ???
-Sens chyba wyjaśniłam już wyżej ;)

                                                 A teraz jeszcze kilka innych spraw !!

1.Nie wiem czy jakiś innych blogger lub bloggerka nie mają podobnej serii,ja ją wymyślilam a nie wziełam gotowego pomysłu. Więc proszę-gdyby komuś seria bardzo się spodobała itd. i chcielibyście przenieś ją także na swojego bloga to proszę o informacje o wykonaniu takiej czynności.
 2.Pod każdym postem z tej serii ,będziecie mogli dodawać swoje opinie na ich temat oraz pomysły na następne tematy które bd musiała rozkminić ;D
3.Jeśli ktoś z was będzie miał odmienne zdanie do mojego to proszę o napisanie tego normalnym językiem a nie od razu o hejtowanie mnie od góry na dól.Jak pisałam wyżej to będą subiektywne opinie.
4.Jeśli ktoś będzię miał jakiekolwiek zastrzeżenia do tej serii lub tego co tam piszę proszę o kontakt e-mail paula_pilat@gg.pl i o wiadomość w komentarzu.  
5.Z góry wszystkim dziękuje ;) 

A teraz mogę już zaprosić was bardzo serdecznie na jutrzejszego posta z nowej serii
                                        Siwa rozkminia temat a jutrzejszy temat to :
                                          pedał a gej-różnice !!! 

1 komentarze:

  1. bardzo fajny pomysł, będę czekać już na kolejne posty:)obserwuję i zapraszam do siebie: http://przestrzenni.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Paulina.Piłat. Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Forever Young, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena